OSTR & HADES - HAO2

KONCERTY

BOOKING: 506 035 847

24
kwietnia
2021
O.S.T.R. & HADES
VARIETE MUZA
KOSZALIN
30
maja
2021
O.S.T.R & HADES
LIZARD KING
TORUŃ
03
czerwca
2021
O.S.T.R. & DJ HAEM
ATENA
MIELEC
18
czerwca
2021
O.S.T.R. & DJ HAEM
ŚWIĘTO TRZECH BRACI
CIESZYN
19
czerwca
2021
O.S.T.R. & HADES
CEIK
OLSZTYN
20
sierpnia
2021
O.S.T.R. & HADES
B17
POZNAŃ
27
sierpnia
2021
O.S.T.R. & HADES
WYTWÓRNIA
ŁÓDŹ
10
września
2021
O.S.T.R. & HADES
SPIRALA
GLIWICE
17
września
2021
O.S.T.R. & HADES
PROGRESJA
WARSZAWA
24
września
2021
O.S.T.R. & HADES
KWADRAT
KRAKÓW
25
września
2021
O.S.T.R. & HADES
A2
WROCŁAW
26
września
2021
O.S.T.R. & DJ HAEM
HALA SPORTOWA
PLESZEW
08
października
2021
O.S.T.R. & DJ HAEM
nowe miejsce
LUBLIN
pokaż wszystkie

NEWS

PREMIERA “HAO2”. NOWY ALBUM O.S.T.R. I HADESA JUŻ W SKLEPACH.

2020-12-11

Czy pamiętasz co robiłeś jak wychodził pierwszy “HAOS”? Był luty 2013 roku, świat dopiero co poznał czwartą generację konsoli PlayStation czy nowego papieża - Franciszka. Dziś jesteśmy świeżo po prezentacji PS5, a świat zagłębiony jest w największym kryzysie od 100 lat. Chciałoby się rzec, że to odpowiedni moment na drugi “HAOS”.

Z okazji premiery płyty, zapraszamy na Q&A z Ostrym i Hadesem, które odbędzie się o godzinie 16.00 na oficjalnym profilu Instagramowym O.S.T.R. Tylko do końca dnia na asfaltshop.pl będą dostępne pakiety z bonusową EPką, która w wersji CD nie będzie dostępna już nigdy więcej. Dodatkowo, od dziś codziennie na kanale YT Asfalt Records, będzie pojawiał się jeden nowy utwór z płyty.

CZYTAJ WIĘCEJ

HAOS PO RAZ TRZECI! O.S.T.R. I HADES Z NOWYM UTWOREM “PARASOMNIA”!

2020-12-01

Już za dziesięć dni do sklepów trafi druga część kultowej kooperacji Hadesa z Ostrym! Chcąc umilić naszym słuchaczom przedłużające się oczekiwanie publikujemy  trzeci utwór z albumu “HAO2”. Klip do singla “Parasomnia” autorstwa Witka Ancerowicza trafił właśnie na kanał YT Asfalt Records. 

https://www.youtube.com/watch?v=WnTRTLjjCto

Parasomnia” to kolejny element z cyklu 15 opowieści składających się na album HAO2. Bujający głową numer opowiada o bezpieczeństwie domowego ogniska. To już trzeci przedpremierowy singiel, przedtem światło dziennie ujrzały “Illuminati” i “GOV”. O.S.T.R. i Hades wracają ze wspólnym projektem po ponad siedmiu latach, premiera HAO2 odbędzie się 11 grudnia. W Asfalt Shop trwa przedsprzedaż wersji CD oraz LP.

Kompleksowej realizacji wizualnej projektu podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka. Do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży i tylko w asfaltshop.pl - bonusowy krążek “EP

CZYTAJ WIĘCEJ

O.S.T.R. & HADES - “GOV”. DRUGI SINGIEL I TELEDYSK ZAPOWIADAJĄCY KONTYNUACJĘ LEGENDARNEGO HAOSU JUŻ W SIECI

2020-11-23

“Obyś żył w ciekawych czasach” - to stare chińskie powiedzenie, będące zarazem przekleństwem wydaje się być obecnie bardziej aktualne niż nigdy dotąd. Absurd goni absurd. O.S.T.R. i Hades przekonują, że warto “zachować dystans” do otaczającej nas, chorej rzeczywistości.

https://www.youtube.com/watch?v=Aym2M3i0-1k

Równo miesiąc trzeba było czekać na drugi singiel, zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami wspólny album Ostrego i Hadesa “HAO2”. Premiera drugiej części kultowej kooperacji zaplanowana jest na 4 grudnia. W Asfalt Shop trwa przedsprzedaż wersji CD oraz LP, których kompleksowej realizacji wizualnej podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka. Do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży i tylko w asfaltshop.pl - bonusowy krążek “EP”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O.S.T.R. & HADES SINGLEM “ILLUMINATI” ZAPOWIADAJĄ “HAO2”.

2020-10-23

Pamiętacie “Psychologię tłumu” albo “Czas dużych przemian”? Tak, HAOS oficjalnie powraca i to w jakim stylu! O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i już na początku grudnia wydają swój drugi, wspólny album. 

https://www.youtube.com/watch?v=EgW0wwtf2Sk

O powrocie kultowego wydawnictwa z 2013 roku mówiło się od dawna. Wyczekiwania i spekulacje dodatkowo podsycały krótkie, tajemnicze zapowiedzi. Pierwszym singlem z “HAO2” jest utwór “Illuminati” - błyskotliwa i ironiczna obserwacja społecznego uzależnienia od nadmiaru informacji i mediów. Kompozycji towarzyszy teledysk autorstwa Kacpra Nowotniaka i Piotra Kocanowskiego, który już teraz można obejrzeć na kanale YouTube Asfalt Records.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

CZYTAJ WIĘCEJ

BIO

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 21 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać solo jako niekwestionowany zwycięzca konkursów wolnego mikrofonu (bitwy freestyle). Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

DYSKOGRAFIA

KONTAKT

Booking: [email protected]

Telefon: 509758512

www.asfalt.pl

Presspack

© 2017-2021 Asfalt Records
Projekt i wykonanie: Asfalt Records